Paarisuhte töötuppa on oodatud paarid, kes soovivad tuua oma suhtesse rohkem mõistmist, koostööd, rahulolu, lähedust ja toetust.

Kursus põhineb meetodil, mida põhjalikult on kirjeldanud H. Hendrix oma raa- matus “Teekond soovitud armastuseni“. “Getting the Love You Want” on üle maailma kõrgelt hinnatud töötuba ja seda viiakse läbi 51 erinevas riigis. Oma intensiivsuselt on see võrreldav poole aasta teraapias käimisega. Rohkem infot: www.gettingtheloveyouwant.com

Sa õpid, kuidas edendada efektiivset, kriitikavaba suhtlemisoskust, kasutades IMAGO dialoogi; lahendada pikaajalisi konflikte lihtsalt ja empaatili- selt; taastada suhtes koos loodud kirge, lõbu ja lähedust .

See töötuba on sinule, kui sa alustad suhet ja tahad luua sellele tugevat vundamenti või vältida juba varem kogetud pettumusi; sa tahad toimivat su- het veelgi suurepärasemaks muuta; sul on keeruline suhe ja soovid leida la- hendust ikka ja jälle üles kerkivatele konfliktidele; olete lahutuse äärel ja otsi- te vastust küsimusele, kas seda suhet saab veel päästa.

Tagasiside osalejatelt:

“Soovitan seda kursus väga. Mind aitas see palju.” “Kogesin, et see meetod aitab ka rasketest asjadest rääkida ja seminaril avastasin kui väga oma meest ar- mastan. See seminar on kõikidele paaridele kasulik ja vajalik, kuna õpetab paremini suhtlema ja üksteisest rohkem hoolima ja armastust hoidma.”