03.04 alustab järjekordne naiste enesearengu kursus.

14017872_1155430674516833_40775822_n

Naiste enesearengu kursus: emotsionaalselt terve naine ehk kaheksa loobumist oma elu muutmiseks…

Kursus mõeldud naistele, kes soovivad avastada iseennast ja leida vastuseid küsimusele, kuidas teha sobilikke valikuid nii, et jätkata oma eluteed emotsionaalselt tervena ja luua tervislikke suhteid.

Pakume turvalist keskkonda
, kus oma mõtteid, tundeid ja kogemusi jagada ning teha enda jaoks sobilikke valikuid. Oodatud on kõik naised,  kes on enesearendusega tegelenud, tegelemas või kavatsevad seda teha. Oluline on tahe olla siiras ja avatud, aktsepteerida teisi.

Enesearengu kursusel käsitletavad teemad:

 1. Loobu kartmast seda, mida teised sinust mõtlevad,  (…vali vabadus).
 2. Loobu valetamisest iseendale (ja teistele), (…vali siirus).
 3. Loobu elamast valede asjade nimel.
 4. Loobu viha, kurbuse ja hirmu eitamisest.
 5. Loobu enda ja teiste süüdistamisest, (…vali vastutuse võtmine elu eest).
 6. Loobu ületoimimisest.
 7. Loobu väärast mõtlemisest, (… vali elu tõelisus)
 8. Loobu elamast kellegi teise elu.

Kursuse algideestik pärineb raamatust “The Emotionally Healthy Woman: Eight things you have to Quit to change your life“, autor: Geri Scazzero.  Loobumise all mõistame me tugevust ja siira elu valikute tegemist, mitte nõrkust või meeleheitlikku allaandmist. Teekond emotsionaalse tervenemise suunas algab loobumistest. Kui me loobume meid kahjustavatest asjadest, oleme vabad valima teisi teid  elamiseks tervislikumalt ja  vähem stressirohkes elustiilis. Midagi alati murdub hinges, kui me lõpuks ütleme “nüüd aitab!”, kuid see peab juhtuma õigel põhjusel, õigel ajal ja õigel viisil. Veel…

Alates 03.04.18 kohtume kokku kaheksal korral,  korda kuus aprillist kuni maini teisipäeviti kl. 18.00 – 20.00.  Koht: Pikk 12b, Tartu (Devi Reikistuudio)
Kursust viib läbi psühholoog, psühhoterapeut Signe Uustal.

Info ja registreerimine: info@hingekeel.ee, telefonil 56 888 660.
Kursuse maksumus registreerumisel  kuni 15.03.18.a.   80 € /osaleja, hiljem 100 € /osaleja (hind sisaldab mahukad lugemismaterjali ja töövihikut)

Naistekursusel osalenud on andnud tagasisidet:

 • Kursusel osalemine andis mulle palju ja õpetas palju. Andis emotsionaalset tuge, uusi tuttavaid, kellega n-ö väikestes gruppides töötades tekkis soe sõbralik ühtekuuluvustunne. Tekkis tahtmine ennast avada ja teisi kuulata. Nii mõnegi teema puhul tuli tõdeda, et naistena või ka lihtsalt inimestena oleme sarnasemad, kui me esmapilgul arvatagi oskame.Naistekursusel osalemine õpetas palju. Meeldisid lugemismaterjal, mida iga kord enne uut kogunemist lugeda saime ja töölehed, kus oli alati ruumi ka eneserefleksiooniks. Rühmajuht Signe oli materjalidega suurt vaeva näinud. Aitäh talle!Enda puhul kogesin, et kui algul mõni teema mind ei tundunud puudutavat, siis rühmas osaledes ja teisi kuulates leidsin sageli kokkupuutepunkte ja oli, mida kõrva taha panna. Tööd tegime nende „loobumistega“ kõvasti ja mõnikord oli ka valusamaid teemasid ning mõttekohti, aga koos leidsime, et nii oligi hästi. Grupp kujunes tõepoolest toredaks ja ühtehoidvaks.Soovitan seda kursust südamest kõigile naistele, kes soovivad end paremini tundma õppida, midagi uut kogeda ja lihtsast inimlikust koosolemisest rõõmu tunda.
 • Koolitus oli väga hariv, harutati lahti põhilised ja olulised valupunktid naise elus. Detailne, töölehed, videod olid harivad. Grupitööd tõid välja naiste eripärad ja sarnasused. Loen kindlasti materjali üle ja et konkreetseid probleeme lahendada. Panen kursuse materjali nähtavasse kohta!
 • Väga huvitavad teemad olid ja puudutasid-kõnetasid. Pani mõtlema sügavamalt ja aitas asju veel rohkem arusaadavamaks saada. Kindlasti kasutan uusi teadmisi edaspidi(olen juba seda teinud), Väga hea koolitus. Veel….

Comments are closed.

Post Navigation